Fotoreportaż z zakończenia roku szkolnego w dniu 19 czerwca 2019 r

A tak wyglądały obchody DNIA RODZINY  w naszej szkole w 2019 roku.

Podsumowanie półrocza – oddział przedszkolny – oj, działo się działo

Nasi uczniowie byli pierwszymi, którzy obejrzeli przedstawienie pt. „Ale Bajzel”, zrealizowane w ramach projektu Sztuka z Rozumieniem. Spektakl dotyczy szacunku dla zwierząt i odpowiedzialności człowieka za ich los, praw zwierząt oraz emocji jakie odczuwają. To wszystko zostało pięknie ujęte w przedstawieniu stworzonym przez grupę wspaniałych ludzi z pasją.

Pasowanie na ucznia 2018

Debiut w TVP3

 

Pasowanie na przedszkolaka

 

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Fundacji Jawor w Głuszycy Górnej dzięki współpracy z Gminą Głuszyca i burmistrzem miasta Głuszyca Romanem Głodem mogą bezpłatnie korzystać z basenu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy 

 

Podczas zawodów biegowych dla dzieci  w IV Uphill Rogowiec, nasi uczniowie zdobyli trzy medale. W swoich kategoriach: Kalina Pokorska – III miejsce, Piotr Kandefer – I miejsce, Martin Rewers – I miejsce. Gratulujemy! Cieszymy się z dobrych wyników Jaworków 👏 Fundacja Jawor prowadziła zawody dla dzieci, a później zabawy. Dziękujemy za pomoc wolontariuszom!

Podczas jesiennego rajdu eksploracyjno-badawczego dzieci i młodzież z naszej szkoły poznawały historię Głuszycy. Przy okazji w sześciu miejscach zainstalowane zostały próbniki badające stopień zapylenia w naszej gminie. Wyniki z eksperymentu opracujemy za tydzień.

Najmłodsze dzieci z punktu przedszkolnego zbierają  kasztany.

Mega ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Akademia przedszkolaka.

Dzień otwarty 2018.

17 maja najmłodsze dzieci z punktu przedszkolnego zwiedziły Kopalnię Złota w Złotym Stoku.

II Rajd Eksploracyjno-badawczy.

W dniu 15.05.2018r. nasi mali uczniowie byli na wycieczce w Kopalni Złota 

VI Rajd Szlakiem Martyrologii

Dziś w Naszej szkole rozpoczęliśmy akcję 365give (365 dobrych uczynków)

Program Ognik – edukacja dla bezpieczeństwa. Państwowa Straż Pożarna w Wałbrzychu

Nasi mali uczniowie uczestniczą w zajęciach rozwijających sprawność fizyczną, kreatywność, umiejętności manualne, zmysły, wiedzę o świecie oraz sprawność wykorzystywaniu komputera i technologii informacyjno-komunikacyjnych. To wszystko u Nas

20.03.2018r., nasi uczniowie świetnie bawili się w parku trampolin we Wrocławiu

 

W dniu 07.01. 2018 r., odbyła się już czwarta  z pięciu  wycieczek realizowanych w ramach programu Fundacji PZU „Fundacja PZU z Kulturą” edycja 2017. Niesamowitych emocji dostarczyła nam wizyta w Operze Wrocławskiej na przedstawieniu  baletowym  „Dziadek do Orzechów”. Cudowna muzyka, zaskakująca i pełna magii scenografia oraz żywiołowy taniec.

W dniu 08.12.2017 r., odbyła się już 3 z 5 wycieczek realizowanych w ramach programu Fundacji PZU „Fundacja PZU z Kulturą” edycja 2017. Dzieci wraz z Panią przewodnik zwiedzały zamek, poznały jego historię, zobaczyły obraz „Alaryk w Rzymie” – jeden z największych w Polsce obrazów sztalugowych o tematyce historycznej oraz zobaczyły wystawę fotografii zamku Książ z czasu rodziny Hochbergów.”

Dzień 6 grudnia dla uczniów z klas IV,V i VI był bardzo aktywny. Spędzili go ćwicząc Crossfit oraz Fly Fitness. Otrzymali również paczki. To wszystko dzięki, tacie jednego z naszych uczniów oraz trenerom z KatCross Strefie Treningów dla każdego oraz FitDiet Centrum Zdrowia i Urody w Wałbrzychu. Dzieci spędziły czas w świetnej atmosferze. Bardzo dziękujemy

„Uczniowie Naszej szkoły gościli w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju na koncercie symfonicznym dla młodzieży. Dzieci określiły go jako „wzruszający”, „magiczny”, „piękny”. Cudowne emocje :). Wyjście zrealizowane zostało w ramach programu Fundacji PZU „Fundacja PZU z Kulturą” edycja 2017. #FundacjaPZU”

W Naszej szkole odbył się spektakl pt. „Magiczny kapelusz” poruszający temat akceptacji siebie i tolerancji.

Rozpoczęliśmy kolejny etap ogólnopolskiego programu Fundacji Orange #SuperKoderzy, realizaujemy  ścieżkę edukacyjną  … Cyfrowi DJ’e :).

Pierwsza wycieczka w ramach konkursu Fundacji PZU „Fundacja PZU z Kulturą” edycja 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Warsztaty Matematyczne z ekspertem zewnętrznym

Zabawa Karnawałowa 2017

Lodowisko

Bezpieczne Ferie

Dzień Babci i Dziadka

„Noc filmów i gier planszowych”

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 wraz z otwarciem boiska

Wakacje w Naszej Szkole. Turnus II „Jesteśmy ratownikami”

Wakacje w Naszej Szkole. Turnus I „Przygoda z eksperymentem”

Nasze Dzieci

Wspólne szkolenie z Pierwszej Pomocy i nasze dyrektorki w akcji 🙂

Podziękowania od Naszej Rady Rodziców 🙂

Podziękowania Rady Rodziców 2016

 

Media o nas:

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,33237

http://www.dami.walbrzych.pl/spoleczenstwo-3/item/13522-wyniki-budzetu-partycypacyjnego-powiatu-walbrzyskiego-2016-wybrane-projekty

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/55396/Miala-zniknac-z-mapy-oswiatowej-gminy-ale-przetrwala

http://daminfo.pl/spoleczenstwo-3/item/11016-podstawowka-w-gluszycy-gornej-uratowana

http://www.gluszyca.pl/upload/upload/kurier_gluszycki_nr15_2016i(1).pdf