Nasz szkoła, zwyciężyła w konkursie Fundacji PZU „Fundacja PZU z Kulturą” edycja 2017.pzu (4)

Otrzymaliśmy dofinansowanie naszego projektu „TO Kultura” w związku z tym, uczniowie naszej szkoły wezmą udział w 5 wycieczkach do instytucji kultury w Wałbrzychu i Wrocławiu (Stara Kopalnia w Wałbrzychu, Filharmonia Sudecka, Zamek Książ, Opera Wrocławska oraz Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu). Celem programu „Fundacja PZU z kulturą” jest umożliwienie dzieciom i młodzieży z małych miasteczek i terenów wiejskich udziału w interesujących i rozwijających wyjazdach do instytucji kultury.  Program ma zachęcić młodzież do poznawania tzw. kultury wysokiej, która przekazana w atrakcyjny sposób, wcale nie musi być dostępna tylko dla wąskiej grupy odbiorców.

31.10.2017r., w ramach programu „To kultura” odbyła się wycieczka do Centrum Kultury i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.